Kontakt

Producent reklam i wyrobów z plexi Lublin, ul. Stefczyka 40.
Zadzwoń do nas, aby złożyć zamówienie!

Firma:

Nako Plus 
ul. Stefczyka 40
20-151 Lublin

 

Dane kontaktowe:

tel: 81-745-50-62
tel: 81-444-02-34

info@nakoplus.com.pl

Lokalizacja firmy

NakoPlus plexi Lublin

Wyroby z Plexi Lublin, ul. Stefczyka 40

Odwiedź siedzibę naszej pracowni w Lublinie!  Firma NakoPlus - wyroby z plexi Lublin, ul. Stefczyka 40. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży reklamowej. Jako producent reklam z plexi od lat dostarczamy wysokiej jakości artykuły reklamowe wspierające rozwój i promocję biznesu. Nowoczesna linia produkcyjna i zespół profesjonalistów sprawia, że jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie niemal dowolną realizacje. Nasze wyroby z plexi, to wysokiej jakości produkty które wykorzystasz w każdego rodzaju biznesie. Oferujemy m.in gabloty reklamowe, displaye, kasetony reklamowe i litery podświetlane, które z powodzeniem posłużą do promocji Twojej marki lub konkretnego produktu.  Z naszych realizacji korzystają firmy w całym kraju. Projektujemy i produkujemy wyroby pleksi, które przyciągają oko i są funkcjonalne. Do tego, dostarczamy Ci je w atrakcyjnych cenach.

Odwiedź nas jeśli szukasz artykułów z "pleksi" w Lublinie lub okolicy. Oczywiście jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z całego kraju - gotowe wyroby z plexi dostarczymy do Twojej firmy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszej oferty - skontaktuj się z nami telefonicznie, a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i przyjmiemy zamówienie do realizacji. Zawsze służymy fachową poradą i pomocą przy wyborze najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy. Dokładamy również wszelkich starań, aby nasze realizacje z plexi były wykonane z największą starannością i dbałością o każdy detal. Zawsze staramy się realizować Twoje zamówienie w jak najkrótszym możliwym czasie. Zachęcamy do kontaktu.

Producent plexi - gdzie nas znaleźć ?

Zastanawiasz się jak do nas trafić ? Znajdujemy się w dogodnej lokalizacji dysponującej dużym parkingiem, dzięki czemu bez straty czasu na szukanie miejsca parkingowego będziesz mógł omówić z nami swój projekt. NakoPlus - wyroby z plexi Lublin, ul. Stefczyka 40 - wjazd przez zajezdnię MPK.