Mównice

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Mównice z plexi

Oferujemy wysokiej jakości mównice z plexi wykonane z zachowaniem najwyższych standardów. Kolorowe lub przeźroczyste (bezbarwne) mównice świetnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju aulach, salach konferencyjnych i szkoleniowych w firmach, hotelach, urzędach i innych budynkach użyteczności publicznej. Dzięki swojej „lekkości” mównicę można w prosty sposób przetransportować w niemal dowolne miejsce. Tym samym każda nasza mównica z plexi świetnie sprawdzi się podczas organizacji wszelkiego rodzaju wieców i wystąpień organizowanych w terenie. Z naszych produktów korzysta wiele firm i instytucji w całym kraju. Zrealizowaliśmy tysiące wyrobów.

Mównice z plexi od producenta

Jako producent mównic z plexi dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty zawsze spełniały wszystkie oczekiwania klienta. Wysoka jakość wykonania, atrakcyjna cena i możliwość „personalizacji” mównicy np. poprzez wykonanie logo, napisów, haseł i sloganów na jej powierzchni sprawia, że otrzymujesz od nas produkt, który doskonale wpasuje się w Twoje wymagania. Mównica może być również podświetlana.

podświetlana mównica z plexi

NakoPlus, to pracownia reklamy zewnętrznej i wewnętrznej z Lublina. Specjalizujemy się w przygotowaniu wyrobów z plexi wszelkiego rodzaju. W ofercie m.in mównice z plexi, gabloty, urny, kasetony reklamowe, displaye i ekspozytory, litery podświetlane i wiele innych elementów które z powodzeniem wykorzystasz podczas prowadzenia swojego biznesu. Nasze produkty pomagają prowadzić marketing Twojej firmy i organizować spotkania z klientami, eventy, targi i inne wydarzenia. Jesteśmy w stanie kompleksowo wyposażyć Twoją firmę lub instytucję we wszelkiego rodzaju asortyment wyprodukowany z „pleksi”.

Jak zamówić mównicę z plexi?

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami m.in mównic i urn wyborczych do głosowania. W przypadku zainteresowania danym produktem i chęci złożenia zamówienia – zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mail lub bezpośredniej wizyty w siedzibie naszej pracowni w Lublinie przy ul. Stefczyka 40.

mównice z plexi – lista realizacji