Osłona , przyłbica przeciwwirusowa nakładana bezposrednio na okulary

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Przyłbice ochronne z plexi

NakoPlus oferuje najwyższej jakości osłony, przyłbice ochronne z plexi nakładane bezpośrednio na okulary. Takie rozwiązanie zapewnia niesamowity komfort noszenia oraz bezpieczeństwo. Przyłbica daje nam bowiem zabezpieczenie przed zakażeniem koronawirusem. Jest uszczelniona w okolicy czoła, dzięki temu ochroni nasze oczy przed koronawirusem w drobinkach śliny, czy pary wodnej z ust osoby chorej.

Przyłbice ochronne są polecane głównie osobom pracującym w takich zawodach, jak ekspedienci lub kasjerzy w sklepach, ponieważ są w szczególności narażeni na zakażenie COVID-19 oraz stały kontakt z klientami. Przyłbice warto nosić, nawet jeżeli stanowisko pracy jest odpowiednio odgrodzone. Co więcej, polecamy nosić je w połączeniu z maseczkami oraz rękawiczkami.

NakoPlus to pracownia z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją wyrobów z plexi, wyrobów reklamowych oraz przyłbic. Stawiamy na najwyższą jakość, indywidualne podejście oraz terminowość. Dostarczamy przyłbice do wielu przedsiębiorstw, stawiając na najwyższy poziom bezpieczeństwa i odpowiedzialność. Oferowane przez nas przyłbice to produkty trwałe, odporne na zniszczenia i czynniki zewnętrzne.