Osłony przeciwwirusowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Osłony przeciwwirusowe z plexi

Osłony przeciwwirusowe z plexi na ladę lub biurko to dodatkowa bariera, która zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się chorób przenoszących drogą kropelkową, takich jak grypa lub COVID-19.

Osłony pomagają zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i klientom w wygodny i estetyczny sposób. Bezbarwny kolor nie utrudnia kontaktu wzrokowego oraz nie wpływa na wygląd reszty otoczenia.
Osłony z plexi są zalecane jako konieczna ochrona podczas pracy z klientami, np. w sklepach, na poczcie lub w innych lokalach usługowych.

Główne zalety osłon z plexi:

  • Ekrany ochronne są bezpieczne i estetyczne
  • Osłony z plexi chronią przed bakteriami, wirusami i innymi zarazkami
  • Szyby ochronne z plexi są łatwe w montażu
  • Bezbarwny kolor – najlepsza przezroczystość
  • Osłony są łatwe w utrzymaniu czystości. Należy jednak czyścić je preparatami przeznaczonymi do płyt i plex akrylowych, by jak najdłużej cieszyć się wysoką jakością i użytecznością.

Pracownia NakoPlus to wieloletnie doświadczenie w branży reklamowej. Od początku swojej działalności produkujemy wysokiej jakości wybory z plexi, gabloty, kasetony reklamowe, litery reklamowe i wiele innych. Ostatnio wprowadziliśmy do naszej oferty przyłbice i osłony przeciwwirusowe, wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów. Stawiamy na najwyższą jakość, terminowość, szybką wysyłkę oraz atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do klienta.