Prezentery grawerowane z plexi podświetlane ledami

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Prezentery grawerowane

Oferujemy wysokiej jakości prezentery gwawerowane z plexi podświetlane ledami. Jeżeli zastanawiasz się gdzie wykonać lub kupić gotowy podświetlany prezenter led lub otworzyłeś nowe biuro i chcesz powiesić na ścianie za ladą podświetlaną tablicę z nadrukiem logo Twojej firmy — mamy dla Ciebie najnowocześniejsze rozwiązanie. Jest to grawer na plexi podświetlany krawędziowo listwą ledową.

Wykonana przez nas lampa led może mieć dowolny kolor i idealne dopełni aranżację wnętrza. Dla Twojej wygody w ofercie prezentujemy gotowe wyroby z plexi, które możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Wykonujemy również indywidualne zamówienia. Dopasowane kształtem, grubością plexi, kolorystyką i sposobem prezentacji do potrzeb klienta.

Prezentery podświetlane z plexi to oryginalny, a przy tym niezwykle prosty sposób na promocję miejsca bądź konkretnego produktu. Swoje zastosowanie najczęściej znajdują w barach, restauracjach, dyskotekach, butikach czy sklepach. Są jedną z form reklamowych, łączącą elegancję, lekkość i funkcjonalność. Nasze prezentery grawerowane z plexi podświetlane można spotkać w wielu firmach, na terenie całej Polski.

Dlaczego warto wybrać nasze prezentery z plexi?

Pracownia NakoPlus specjalizuje się w wykonywaniu wysokiej jakości wyrobów z plexi. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania reklamowe dla dużych korporacji i małych, lokalnych firm. Stawiamy na jakość, indywidualne podejście do klienta oraz terminowość. Tworzymy projekty dopasowane do potrzeb klientów, ktore skutecznie przyciągają uwagę i budują rozpoznawalność marki.