Statuetki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Statuetki z plexi – od producenta

Oferujemy wysokiej jakości statuetki z plexi, statuetki na medal, statuetki  grawerowane laserowo, statuetki z płyty plexi bezbarwnej i płyty plexi kolorowej. Prezentujemy przykładowe realizacje statuetek o dowolnym kształcie. Projekty wyceniane i projektowane są indywidualnie, dlatego w celu ustalenia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny bądź przez wiadomość e-mail.

Technologia tworzenia statuetek z plexi wyróżnia się na tle innych kompromisem pomiędzy dogodną ceną a uzyskanym efektem. W tym przypadku wszystko zależy od indywidualnych preferencji klienta. Jedni preferują bezbarwną plexi w połączeniu z grawerem, zaś inny uwielbiają jak ich trofea wyróżniają się połyskiem mieniącym się w różnych kolorach.
Oferta pracowni NakoPlus zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Zachęcamy Państwa do personalizowania nagród, tak aby otrzymać odpowiednio stylizowaną statuetkę czy profesjonalnie wyglądający puchar. Oferujemy zarówno grawer na statuetce, jak i tabliczkę z nadrukiem. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą statuetek i figurek, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu z naszymi specjalistami.

NakoPlus to pracownia z wieloletnim stażem. Od wielu lat dostarczamy wysokiej jakości wyroby z plexi do setek firm w całym kraju. Stawiamy na indywidualne podejście do klienta, terminowość oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy w stanie wykonać niemalże dowolny projekt — zapraszamy do kontaktu.