Tablice i szyldy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Tabliczki reklamowe z plexi

Oferujemy wysokiej jakości tabliczki reklamowe z plexi, jedne z częściej wybieranych gotowych wyrobów z plexi w naszej pracowni. Oferujemy kilka modeli tabliczek informacyjnych, są to np. tabliczki z plexi na dystansach. Przyjmują one reprezentacyjną formę płytki z plexi, dibondu z nadrukiem UV oraz odznak ze styroduru.

Te idealne gadżety informacyjne z pewnością z satysfakcją wykorzystasz w swojej firmie, sklepie, klinice, szkole, czy hotelu lub punkcie usługowym. Z łatwością poinformujesz swoich klientów o tym, co jest dla Ciebie ważne. Wskażesz drogę, poinformujesz o wejściu do lokalu, biura.

Tabliczki z plexi są nieodłącznym elementem naszego życia. Spotykamy je praktycznie wszędzie – w miejscu pracy, centrum handlowym, na ulicy oraz w różnego rodzaju instytucjach. Oferujemy tabliczki na drzwi z plexi, tabliczki informacyjne na dystansach, jak również szyldy reklamowe, odznaki z plexi, odnzaki POW ze styroduru oraz tabliczki z płyty kompozytowej.

Te funkcjonalne gadżety pomagają nam w odnalezieniu się w różnych miejscach i sytuacjach. To one informują nas jak się zachować, na co uważać, którędy i gdzie iść. Mogą służyć do znakowania pomieszczeń biurowych, szkolnych, szpitalnych, gastronomicznych, jak również w firmach, przedsiębiorstwach, przychodniach czy placach zabaw. Możemy wykonać dowolny format tablicy, nadruk oraz grawer na tablicy. Wybrany sposób montażu tablicy również wpłynie na jej odbiór wizualny.

Sposoby montażu tablic:

  • bezpośrednio do ściany
  • na dystansie od ściany
  • na ozdobnych elementach mocujących

NakoPlus od wielu lat wykonuje wysokiej jakości wyroby z plexi. Nasze projekty można spotkać w setkach firm na terenie całego kraju. Stawiamy na najwyższą jakość, terminowość, atrakcyjne ceny i indywidualne podejście do klienta.