Tabliczki informacyjne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Informacyjne tabliczki z plexi

Oferujemy tabliczki z plexi z nadrukiem lub bez. Nasze tabliczki informacyjne na drzwi i ścianę są wykonane z dbałością o każdy detal. Wysoka jakość nadruku stanowić będzie dodatkowy atut. Dzięki nowoczesnej linii produkcyjnej i doświadczonemu personelowi – jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa niemal dowolny projekt tabliczek.

Informacyjne tabliczki z plexi na drzwi

Wybierz nasze tabliczki z plexi na drzwi, dzięki którym możesz np. poinformować klientów o godzinach otwarcia firmy lub przedstawić na nich dane kontaktowe. Potrzebujesz oznaczyć poszczególne gabinety w swoim budynku? Prezes, księgowa, dział kadr? – Z naszymi produktami to bardzo proste! Dzięki informacjom zawartym na tabliczkach Twoi klienci będą mieli ułatwione zadanie w poszukiwaniu informacji, tym samym docenią Twój biznes.

Producent tabliczek z plexi

NakoPlus, to producent wyrobów z plexi. Specjalizujemy się w przygotowaniu materiałów reklamowych stosowanych zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz budynków. Stawiamy na najwyższą jakość wykonywanych usług i profesjonalną obsługę klientów z całego kraju. Jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie nawet najbardziej zmyślne produkty. W ofercie posiadamy m.in tabliczki z plexi na drzwi i ściany, gabloty reklamowe, displaye, ekspozytory, urny na ankiety, mównice, a także litery reklamowe. Niemal każdy z elementów może mieć dodatkowe podświetlenie lub zawierać spersonalizowane nadruki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym bogatym portfolio wyrobów z „pleksi”.

Jak zamówić tabliczki z plexi?

Jeśli jesteś zainteresowany złożeniem zamówienia na tabliczki z plexi, tabliczki informacyjne na drzwi, tabliczki ścienne lub inne nasze produkty – zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mail lub bezpośredniej wizyty w siedzibie naszej firmy w Lublinie przy ul. Stefczyka 40. Oczywiście, jesteśmy w stanie obsłużyć klientów z całego kraju! Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Zapraszamy do kontaktu!

tabliczki z plexi