Urny z plexi i skarbonki

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Urny z plexi na dokumenty i ankiety

Oferowane przez naszą firmę urny z plexi na dokumenty i ankiety, to wyjątkowe rozwiązanie zarówno dla biznesu jak i instytucji publicznych. Wykorzystaj urny z plexi do przechowywania dokumentów lub zbierania ankiet pośród swoich klientów.  W ofercie posiadamy urny z plexi i urny na ankiety zamykane na kluczyk oraz pojemniki bez dodatkowego zabezpieczenia. Urny mogą być dodatkowo obklejone sloganem reklamowym, bądź logo Twojej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami pojemników wykonanych z poliwęglanu (PC) i plexi.

Skarbonka z plexi

Skarbonka z plexi zamykana na kluczyk, tzw. skarbonka urna – idealnie nadaje się wszędzie tam, gdzie chcesz np. przeprowadzić zbiórkę pieniędzy w miejscu publicznym. Dzięki naszym skarbonkom wykonanym z plexi – zachęcisz do zbiórek. Ciekawe, atrakcyjne wizualnie projekty świetnie wpasują się w politykę Twojej firmy.

Urny wyborcze – w najlepszej cenie

Urny wyborcze z plexi dostępne w naszej ofercie, to produkt najwyższej klasy dostępny w atrakcyjnej cenie. Jako producent urn wyborczych dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć zamówione produkty w określonym czasie i terminie w dowolnej zamówionej ilości. Nasze urny wyborcze świetnie sprawdzą się podczas organizacji wyborów samorządowych, parlamentarnych jak i w trakcie przeprowadzania referendów, a także wszelkich głosowań w prywatnych przedsiębiorstwach.

urny z plexi, skarbonki, urny wyborcze - producent

Producent wyrobów reklamowych i urn z plexi

NakoPlus z Lublina, to producent systemów reklamy zewnętrznej i wewnętrznej wytwarzanych z plexi. Wieloletnie doświadczenie w branży, zaawansowana linia produkcyjna i świetnie zorganizowany personel zadba o wysoką jakość i terminowość wykonania Twojego zamówienia.

Oferujemy urny, a także elementy reklamowe takie jak gabloty reklamowe, stojaki, displaye, kasetony i litery podświetlane. Jesteśmy w stanie wykonać niemal dowolne zamówienie. W celu zapoznania się z portfolio – zapraszamy do odwiedzenia naszego katalogu realizacji i składania zamówień na urny z plexi. Dostarczymy Twoje zamówienie na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej.